☆ Horoskop Miłosny na styczeń 2018 wg. Jasnowidz Angels ☆

BARAN 21.03 – 20.04

Będziesz miał możliwość przeżycia wspaniałej przygody, warto zatem z tego skorzystać. Pamiętaj o odpowiedzialności. Samotność jakiej doświadczysz, da Ci możliwość zapomnienia na chwilę o sprawach czysto materialnych i pozwoli Ci się zagłębić w sprawach duchowych. Masz szansę wprowadzić do swojego życia więcej harmonii i spokoju. Zapoznasz wiele ciekawych osób, niektóre z zawartych znajomości mogą się okazać przydatne w przyszłości. Uda Ci się spełnić marzenie. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia, na wszystko znajdzie się sposób, jeśli tylko się go poszuka. To będzie intensywny miesiąc, dlatego postaraj się znaleźć czas na odpoczynek. Osoby samotne spod tego znaku maja szanse na nowe znajomości miłosne,które zakończa się gorącymi romansami .Barany ,które są już w stałych związkach mają szanse na odświeżenie swoich wyznań miłosnych.

BYK 21.04 – 20.05

Unikaj sytuacji konfliktowych, nie słuchaj plotek i unikaj intryg. Zacznij patrzeć na pewne sprawy z różnych punktów widzenia. Nie pozwól, aby inni kierowali Twoim życiem i nie wzięli za Ciebie odpowiedzialności. Uważaj na uzależnienia i wszelkiego rodzaju zależności. Pilnuj swoich osobistych rzeczy i omijaj wielkie skupiska ludzkie dużym łukiem,to uda Ci się osiągnąć sukces. Pojawi się obok Ciebie osoba fałszywa, która będzie się starała zrobić wszystko, aby Tobą manipulować i sprowadzić Cię z właściwej drogi. Staraj się jej unikać i nie mów za dużo na swój temat, bo może to zostać wykorzystanie przeciwko Tobie. Pamiętaj o swoich znajomych i przyjaciołach. Nie będzie to łatwy miesiąc dla wszystkich zodiakalnych Byków.W tym miesiącu może dojść do partnerskich nieporozumień .Osoby samotne spod tego znaku nie będą narzekać na brak towarzystwa płci przeciwnej,ale nie będą zdecydowane na flirty miłosne.

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06

Zostaw przeszłość za sobą, tam jest jej miejsce. Nie jesteś w stanie jej zmienić? Warto odciąć się od minionych emocji. Nie zadręczaj się. Zastanów się, co możesz zrobić tu i teraz. Nie tłum w sobie emocji, postaraj się znaleźć konstruktywny sposób na ich rozładowanie. Ich wybuch mógłby zranić również innych. Ponadto tłumione emocje mogą mieć poważny wpływ na Twoje zdrowie. Zadbaj więc o siebie. Nie bierz na siebie więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć. Masz teraz szansę na uzdrawianie, zarówno sfery psychicznej i fizycznej, jak również relacji międzyludzkich. Skorzystaj z tej możliwości. Pozwól sobie na odpoczynek, nie rób niczego na siłę. Pozwól sobie czasem się zatrzymać. Zodiakalne samotne Bliźnięta maja szanse na wyjazd,który zakończy się prawdziwym romansem. Osoby w stałych związkach, wzmocnią swoją więź w sypialni wraz ze swoimi wspomnieniami z przed lat.

RAK 22.06 – 22.07

Twoja świadomość i samoświadomość pogłębią się, co pozwoli Ci na skuteczniejsze działania. Otrzymasz obfitość. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. W sobie znajdziesz odpowiedzi na pytania, które zadajesz. Wyczerpanie psychiczne i fizyczne może zaowocować skłonnością do zachorowań. Lepiej tego uniknąć. Odpocznij, postaraj się wysypiać. Zacznij również działać, siedząc z założonymi rękami nie uda ci się niczego osiągnąć. Zrównoważ czas pracy i odpoczynku. Oczyść swój umysł z panującego w nim chaosu. Na to, co było, nie masz już żadnego wpływu. Oczyszczony umysł zacznie pracować znacznie sprawniej niż do tej pory, dając Ci możliwość skuteczniejszych działań. Raki w stałych związkach w tym miesiącu niech unikają plotek ,które mogą zamienić się w zamieszanie partnerskie. Samotne Raki nie powinny zawierać żadnych znajomości związanych z flirtami, to będzie nieodpowiedni flirt ,który zakończy się łzami.

LEW 23.07 – 22.08

Możesz zaufać sobie i sytuacjom, które będą miały miejsce w Twoim życiu. Wszystko ma swój sens i cel. Z każdego wydarzenia można się czegoś nauczyć, to zależy już tylko od Ciebie. Bądź uważny i skoncentrowany na każdym swoim działaniu. Zacznij patrzeć na rzeczy i ludzi takimi, jakimi są naprawdę. Nie ulegaj iluzjom. Masz szansę na gorące uczucia. Pamiętaj o odpowiedzialności, działaj tak, aby nikogo nie ranić. Wszystkie sprawy zaczną się układać jak najbardziej pomyślnie. Ciesz się i bądź wdzięczny, a także pokorny. Rozmawiaj o swoich oczekiwaniach, pomoże Ci to uniknąć wielu nieporozumień. Uda Ci się załatwić ważne dla Ciebie sprawy. Będziesz mógł zamknąć za sobą pewien etap życia. Samotne Lwy w tym miesiącu maja szanse na poznanie dość atrakcyjnej płci przeciwnej. Lwy w stałych związkach mogą przechodzić rozterki miłosne,które będą związane z finansami co doprowadzi do niesnasek.

PANNA 23.08 – 22.09

Może pojawić się wiele sytuacji stresujących. Jeśli zmienisz punkt widzenia i pozwolisz sobie na większy optymizm, uda Ci się zminimalizować poczucie stresu i jednocześnie usprawnić działanie. Będziesz miał okazję do głębokiego przeżywania emocji i uczuć. Wzbogacisz tym samym wiedzę na swój temat. Wsłuchaj się w swoją wewnętrzną ciszę. Pozwoli Ci to na uspokojenie się i jaśniejsze myśli. Zacznij dostrzegać rzeczy dobre i piękne, jakie codziennie dzieją się w Twoim życiu. Doceń je, bądź za nie wdzięczny, a zaczniesz otrzymywać ich jeszcze więcej. Będziesz miał okazję do zabawy, skorzystaj z niej, ale pamiętaj o odpowiedzialności. W tym miesiącu osoby samotne spod tego znaku mają szanse spotkać swoja bratnią duszę. Panny w stałych związkach,mogą mieć zachwiania miłosne w partnerstwie.

WAGA 23.09 – 22.10

Pojawi się okazja do pracy w twórczym zespole. Będziesz mógł wiele się nauczyć. Wiedza i umiejętności, które pogłębisz i zdobędziesz, przydadzą Ci się również później. Jesteś gotowy do podjęcia ważnych decyzji, jak również dojrzałeś do działania. Wykorzystaj źródło swojej nieograniczonej energii. Znajduje się ono w Twoim wnętrzu. Pamiętaj, że każdy człowiek jest inny, jedyny i niepowtarzalny, od każdego możesz się również czegoś nauczyć. To, co z zewnątrz piękne, może okazać się zupełnie inne w środku. Nie zapominaj o tym, gdy będziesz dokonywał jakichś wyborów. Wykorzystaj swoją kreatywność. Zadbaj o siebie i o swoje życie. Tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialny. To będzie decydujący miesiąc dla samotnych Wag. Kompleksy,z którymi się zmagają będą miały miłosne zakończenie. Wagi w stałych związkach nareszcie dojdą do porozumienia partnerskiego,które zakończą się gorącym romansem jak z przed lat.

SKORPION 23.10 – 21.11

Otrzymasz wiadomość, na którą czekasz od dłuższego czasu. Pomoże Ci ona nabrać nowego punktu widzenia na pewne sprawy. Będziesz miał okazję do świętowania. Zanim jednak poddasz się zabawie i lenistwu, upewnij się, że wywiązałeś się z wszelkich zobowiązań, które na siebie wziąłeś. Nie lekceważ terminów, każde opóźnienie może mieć długofalowe, negatywne konsekwencje. Zacznij z pełną świadomością kreować własną rzeczywistość, jesteś w końcu kowalem własnego losu. Nikt nie weźmie za Ciebie odpowiedzialności, tylko Ty możesz to zrobić. Czas zwolni nieco swoje tempo, żebyś mógł dokonać głębszej analizy swojego dotychczasowego życia i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Skorpiony w stałych związkach,będą miały w tym miesiącu zawrót głowy o swojego partnera,możliwość do okazania zazdrości partnerskiej.Samotne Skorpiony,maja możliwość poznania inteligentnej płci przeciwnej co dojdzie do krótkiego flirtu lub gorącego romansu.

STRZELEC 22.11 – 21.12

Czeka Cię możliwość podróży, skorzystaj z niej i baw się dobrze. Możesz spokojnie unosić się na fali wydarzeń, pozostając jedynie uważnym obserwatorem. Nie ma co się nad sobą użalać. Czas otrzeć łzy i ruszyć do działania. Przed Tobą czas pełen rozkwitu i rozwoju. Dzięki odwadze i determinacji uda Ci się osiągnąć zamierzone cele, pokonując przy tym wszelkie przeciwności. Odizoluj się od ludzi i spraw destruktywnych, to tylko zahamuje Twoje działania, utrudniając Ci normalne funkcjonowanie. Przyda Ci się również odłożyć nieco pieniędzy, które przydadzą Ci się w późniejszym czasie. Wyciągaj wnioski z minionych doświadczeń, nie poddawaj się w działaniu. Strzelcom w stałych związkach jest zalecany wyjazd ,aby naprawiły swoje miłosne gry partnerskie. Ten wyjazd dużo naprawi ich związek i odnowi ich miłosne relacje. Samotne strzelce,nie będą miały w tym miesiącu szczęścia do płci przeciwnej. Niech pozostaną w domu.

KOZIOROŻEC 22.12 – 19.01

Dokładnie czytaj wszelkiego rodzaju umowy, zanim je podpiszesz. Uporządkuj wszelkie dokumenty, niech będą gdzieś pod ręką. Ucząc kogoś pamiętaj o tym, aby udzielać jedynie wskazówek, a nie rad, czy gotowych rozwiązań. Żyj chwilą obecną. Przeszłość jest już za Tobą, przyszłość jeszcze nie nadeszła, jest tylko tu i teraz. Uwolnij się od krępujących Twoje działania więzów. Pozwoli Ci to na konstruktywne i skuteczne działania. Podziel się z innymi swoim bogactwem. Ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc. Zaczynasz nowy etap swojego życia. Weź ze sobą wiedzę i doświadczenia, jakie zdobyłeś wcześniej. Przydadzą Ci się do dalszej podróży i będą Ci dobrze służyć. Samotne Koziorożce niech zaczną myśleć przyszłościowo,bo szansa jaka im się miłosna trafiła,powinni natychmiast sfinalizować związek.Koziorożce w stałych związkach będą przechodzić w tym miesiącu bierność w partnerstwie.

WODNIK 20.01 – 18.02

Otrzymasz pomoc i prowadzenie podczas załatwiania ważnych spraw. Uważaj na to, co robisz, bądź odpowiedzialny. Dziel się z innymi, gdyż chowając swoje skarby zamykasz się na inne dobra, które mogłyby do Ciebie przypłynąć. Dokonaj w swoim życiu przełomu. Uwolnij się od własnych ograniczeń, zniszcz mury, które tak usilnie budowałeś przez lata. Dopuść do siebie dobro. Doceń to, co już dostałeś i bądź wdzięczny za wszystko, a zobaczysz, że pojawi się więcej dobra, z którego będziesz mógł korzystać, oczywiście, jeśli zechcesz. Nie odkładaj na później żadnych decyzji, teraz jest najlepszy moment, by je podjąć. Później możesz już nie mieć takiej okazji. Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce. W tym miesiącu Wodniki w swoim partnerstwie powinny sobie wyjaśnić niepowodzenia miłosne jakie ich ostatnio spotkały. Samotne Wodniki maja możliwość spotkania na swojej drodze partnera,z którym będzie możliwy romantyczny wyjazd.

RYBY 19.02 – 20.03

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu. Pozwoli Ci to na zbudowanie czegoś znacznie silniejszego i trwalszego. Pewne sprawy rodzinne ujrzą znów światło dzienne. To dobry moment, aby się nimi zająć. Pojawią się nowe możliwości. Uzbrój się w cierpliwość, efekty Twoich działań pojawią się we właściwym czasie. Będziesz musiał podjąć pewne trudne decyzje, ale jeśli posłuchasz głosu Intuicji, uda Ci się dokonać najlepszego wyboru z możliwych. Puść nieco kontroli, bo inaczej utracisz ją nad wszystkim. Naucz się przyjmować dary Wszechświata. Zajdzie w Tobie głęboka wewnętrzna przemiana, dzięki której zmienisz swój dotychczasowy punkt widzenia i zyskasz nowe narzędzia do działania. Ryby w stałych związkach będą przechodzić niesnaski miłosne .Samotne Ryby mają szanse na gorący flirt.