☆ Horoskop Miłosny na marzec 2018 wg. Jasnowidz Angels ☆

BARAN 21.03 – 20.04

Praca i finanse – Wciąż możesz się pochwalić wyczuciem, co i gdzie opłaca się kupić, w co warto zainwestować pieniądze, z kim robić interesy. Takie umiejętności przydadzą się wszystkim Baranom, ale najbardziej skorzystają te zajmujące się biznesem, pośrednictwem (zwłaszcza w handlu nieruchomościami. Dobra passa czeka też Barany zawodowo pracujące ze sztuką, prowadzące galerie, antykwariaty, salony odnowy biologicznej, zakłady kosmetyczne, fryzjerskie.

Uczucia - Naprawdę watro rozmawiać! To, co czujesz, co uważasz za słuszne wyrazisz w takiej formie, by jak najlepiej dotarło do innych. Jeśli rozmowa twarzą w twarz wydaje Ci się za trudna lub niemożliwa z powodu dużej odległości, spróbuj przelać swoje myśli na papier. Przekonasz się, że bardzo dobrze to wyjdzie. Zrobisz dobre wrażenie: osoby pełnej uroku, o nienagannych manierach.

Zdrowie - Nie będziesz narzekać na spadek formy psychicznej, chęci i pomysłów nie zabraknie. Gorzej może być z siłami do ich realizacji. W połowie miesiąca może przyjść spadek formy fizycznej, co pokrzyżuje Twoje plany. Pomyśl o tym zawczasu i profilaktycznie zadbaj o swoją formę. Pamiętaj, że to nie tylko preparaty witaminowe, ale również ruch.

KARTA MIESIĄCA: As Denarów

BYK 21.04 – 20.05

Praca i finanse – Nie powinieneś rozmieniać się na drobne. Rób to, co jest najważniejsze. Mierz wysoko działaj z rozmachem. Możesz rozwinąć skrzydła. Jeśli czujesz, że w firmie szykują się zmiany. Nie czekaj, aż szef postawi Cię przed faktem dokonanym. Ostrożnie obchodź się z pieniędzmi, nie lokuj ich tam gdzie masz mieszane uczucia, lepiej nie zarobić, niż wszystko stracić.

Uczucia - Zwolnij tempo życia i poświęć więcej uwagi partnerowi i rodzinie. Uczucia trzeba pielęgnować. Nie musisz rezygnować ze swoich planów, postaraj się jednak jak najlepiej wykorzystać czas, gdy jesteście razem. Przede wszystkim powinieneś mniej mówić a więcej słuchać. To umiejętność, którą naprawdę trudno przecenić. A wygląda na to, że teraz będzie Ci bardzo przydatna.

Zdrowie - Będziesz w równo świetnej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Pomimo wiosennego przesilenia, Ty będziesz pełen energii, znajomi nie będą mogli wyjść z podziwu skąd u Ciebie taka świetna forma i tyle optymizmu. A to zasługa Słońca i Wenus w niezwykle korzystnym położeniu.

KARTA MIESIĄCA: Szóstka Denarów

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06

Praca i finanse – Masz teraz szansę rozwinąć skrzydła. Możesz iść do przodu, nie oglądając się do tyłu; rozproszyć obawy, działać z odwagą i rozmachem. Na Twojej drodze powinny pojawić się liczne ułatwienia. Z tego, co sobie teraz wypracujesz albo, co los Ci ofiaruje, długo będziesz czerpać korzyści. Śmiało załatwiaj sprawy finansowe i zaspokajaj swoje ambicje związane z pracą i nauką.

Uczucia - Schyłek zimy będzie bardzo korzystny dla Twoich spraw sercowych i w ogóle relacji z innymi. Pogłębi się uczucie, jakie łączy Cię z partnerem i innymi bliskimi osobami. Wasze kontakty staną się bardziej autentyczne, a rozmowy przestaną być zdawkowe i będą dotyczyć naprawdę istotnych spraw. Poczujecie, że jesteście naprawdę dla siebie stworzeni, że zależy Wam na sobie nawzajem.

Zdrowie - Na zdrowie nie powinieneś narzekać. Jedyne, co Ci grozi to niegroźne urazy, skaleczenia czy stłuczenia. Musisz zachować daleko idącą ostrożność, aby uniknąć tych negatywnych skutków, jakie niesie Mars.

KARTA MIESIĄCA: Dwójka Kielichów

RAK 22.06 – 22.07

Praca i finanse – Na początku miesiąca musisz działać z dużą rozwagą i bardzo ostrożnie podejmować się nowych zadań, ponieważ grozi Ci, że się narobisz a niewiele zyskasz. Zanim przystąpisz do realizacji nowego projektu, dobrze się zastanów, jaką metodą się posłużysz. Jeśli bowiem dokonasz niewłaściwego wyboru, stracisz czas, energię, a nawet pieniądze...

Uczucia - Twój stosunek do partnera i w ogóle do strefy uczuć jest teraz bardzo idealistyczny. Marzysz o całkowitym zespoleniu, o tym, byście byli jedną duszą, jednym ciałem i żeby Wasza miłość trwała wiecznie. Wiesz, że takie związek jest niemożliwy, a mimo to nie chcesz się zgodzić na żadne półśrodki. Wszystko albo nic – taką zasadą się kierujesz.

Zdrowie - Będziesz w dobrej formie psychicznej, gdyż w Twoim sercu i umyśle zapanuje spokój. Nie zapominaj jednak o zdrowiu, układ planet na niebie ostrzega przed pogorszeniem stanu zdrowia. Dobrze byłoby odwiedzić lekarza i zdobić dokładne badania. Pamiętaj, że wcześnie wykryta choroba daje 100% gwarancji na wyleczenie.

KARTA MIESIĄCA: Mag

LEW 23.07 – 22.08

Praca i finanse – W większym stopniu powinieneś zaufać swojej intuicji. Zazwyczaj jej nie doceniasz, ale wiedz, że jeśli tylko dopuścisz ją do głosu, wskaże Ci kierunek i metody działania; podpowie także, w jaki sposób możesz dożo zarobić albo, co przyniesie Ci największe zyski. Ale pamiętaj też, że bardzo ważną sprawą jest otoczenie, w jakim pracujesz. Musisz mieć wokół siebie życzliwych i wspierających Cię ludzi.

Uczucia - Uczucia partnera możesz być pewien! Wasz związek się zacieśni dzięki wspólnie realizowanym pomysłom, takim jak urządzanie domu, założenie własnej firmy lub dzięki decyzji o powiększeniu rodziny. Przekonasz się, że na swojej drugiej połowie możesz polegać, że cudownie się uzupełniacie.

Zdrowie - Nie będziesz miała większych powodów do narzekań na swój stan zdrowia. Jednak w tym miesiącu powinieneś koniecznie odwiedzić swojego dentystę, żeby nagle nie okazało się, że musisz przełożyć ważny wyjazd lub spotkanie z powodu bólu zęba.

KARTA MIESIĄCA: Księżyc

PANNA 23.08 – 22.09

Praca i finanse – Wydarzy się coś, co sprawi, że codzienna zawodowa rutyna nie da Ci się tak bardzo we znaki. Może będzie to jakiś mały bankiecik w godzinach pracy albo wizyta kogoś bardzo zabawnego, interesującego, przy kim czas szybko mija? A może dotrą do Ciebie jakieś ploteczki, sensacyjne wiadomości? Twoje starania, zaangażowanie i niezwykła lojalność wobec firmy, zostaną wreszcie zauważone i docenione, ca zaowocuje podwyżką, możesz być z siebie dumny!

Uczucia - Na innych możesz robić wrażenie flirciarza, który sprawy damsko – męskie traktuje lekko, nieodpowiedzialnie. Ale to pozory. Potrafisz być miły dla wszystkich, ale wierność i lojalność wobec partnera to dla Ciebie sprawa pierwszorzędnej wagi. Nie będziesz unikać życia towarzyskiego, i bardzo dobrze, bo właśnie teraz dostarczy Ci ono wielu wzruszeń, a nawet przyniesie wymierne korzyści. Może podczas spotkania w gronie znajomych uzyskasz dostęp do informacji, które przydadzą Ci się w interesach albo w osobistych sprawach?

Zdrowie - Nie najlepiej z Twoją formą fizyczną po zimie. Trochę się rozleniwiłeś i przybyło kilka kilogramów. Czym prędzej zapisz się na siłownie, aerobik, basen, czy inną formę rekreacji. Pamiętaj, że to nie tylko ładna sylwetka, ale także zdrowie.

KARTA MIESIĄCA: Szóstka Denarów

WAGA 23.09 – 22.10

Praca i finanse – Marzec zapowiada się pracowicie. Czekają Cię zadania, które wymagać będą większego wysiłku, wykazania się inicjatywą, być może pokonania pewnych własnych ograniczeń. Wiele Wag będzie musiało nauczyć się czegoś nowego, przyswoić sobie kolejne umiejętności. Nie jest to dobry czas, aby prosić szefa o podwyżkę, inwestować lub brać kredyt.

Uczucia - Teraz powinieneś bardziej postawić na przyjaźń niż na miłość. Przyjaźń jest podstawą każdego udanego, stałego związku, warto, więc dążyć do zrozumienia drugiej strony i szukania tego, co możecie razem robić, czym możecie się pasjonować. Zamiast więc zamartwiać się, że Amor chwilowo odwrócił się do Ciebie plecami, staraj się zobaczyć w swym partnerze dobrego kumpla, z którym można wybrać się do kina, na zakupy, a wieczorem pograć w karty, szachy lub pośmiać się, oglądając komedię...

Zdrowie - Jeśli tylko zadbasz o zdrowie i nie zbagatelizujesz najmniejszych symptomów, wszystko będzie w porządku. W tym miesiącu koniecznie odwiedź internistę i zrób wszystkie badania, być może, że pomogą w porę wykryć chorobę we wczesnym stadium. Uważaj na nerki, teraz to one będą najsłabszym ogniwem w Twoim organizmie.

KARTA MIESIĄCA: Czwórka Denarów

SKORPION 23.10 – 21.11

Praca i finanse – Wszystko pójdzie jak z płatka. Znikną napięcia w relacjach z otoczeniem i różne dokuczliwe problemy, jakie mogły Ci towarzyszyć w ostatnich tygodniach. Karta Słońca zadba o Twoje powodzenie i dobrą sytuację finansową. W tym miesiącu nawet te z Was, które nie mają pracy, nie widzą przed sobą żadnych perspektyw, nabiorą optymizmu. Wasze życie może się całkiem odmienić – i niewykluczone, że już w pierwszych dniach marca.

Uczucia - W sferze uczuć liczy się teraz trwałość, stałość, odpowiedzialność. Jeśli właśnie się zakochałeś albo związałeś z kimś na stałe, to na pewno zadbasz o to, by Wasz związek miał solidne podstawy. Chodzi tu zarówno o warunki bytowe, tzn. o mieszkanie, pieniądze na wspólne życie, jak i o to byście mogli mieć do siebie zaufanie, byście mówili sobie prawdę. Może postanowisz oczyścić Wasze relacje z fałszu, niedomówień?

Zdrowie - Możesz narzekać na nienajlepsze samopoczucie, najprawdopodobniej tak wpłynie na Ciebie przesilenie wiosenne. Ale to nie powód, żeby sobie wszystko odpuścić. Możesz podjąć walkę z chwilowym załamaniem formy, ratuj się preparatami witaminowymi, zacznij uprawiać jakiś sport.

KARTA MIESIĄCA: Słońce

STRZELEC 22.11 – 21.12

Praca i finanse – Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja finansowa i zawodowa, będziesz bardzo zadowolony! Ciesząc się tym, co masz, mądrze wykorzystasz swoje środki i możliwości. Wielką przyjemność sprawi Ci robienie zakupów. W pracy – satysfakcja, zadowolenie. Poczujesz się potrzebny, ważny, doceniony – po prostu na swoim miejscu! Niejeden z Strzelec odkryje jakąś pasję lub znajdzie sobie zajęcie, w którym zacznie się wyżywać, w którym doskonale się sprawdzi.

Uczucia - Wszystkie znaki zodiaku zazdroszczą Ci teraz powodzenia w miłości oraz umiejętności zaskarbiania sobie sympatii otoczenia. Masz w sobie tyle wdzięku i seksapilu, że trudno Ci się oprzeć. Może tajemnica tkwi w tym, że jesteś z siebie zadowolony? Nie ma to nic wspólnego z egocentryzmem czy samouwielbieniem! Jeśli lubimy samych siebie, to roztaczamy wokół siebie atmosferę pełną spokoju, harmonii i serdeczności. Ludzie lgną do takich ludzi, aby ogrzać się w emanującym od nich cieple. Tak, więc spodziewaj się wszystkiego, co najlepsze: miłości, szczęśliwego związku, przyjaźni.

Zdrowie - Będziesz tryskać zdrowiem, nie będą się Ciebie teraz imać żadne choroby, a tym bardziej nie grozi Ci spadek formy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Ale nie spoczywaj na laurach, nadal racjonalnie się odżywiaj i nie zapominaj o systematycznych ćwiczeniach, w wiosnę powitasz w świetnej formie.

KARTA MIESIĄCA: Świat

KOZIOROŻEC 22.12 – 19.01

Praca i finanse – W pracy i w interesach mniej stresów i kłopotów... Ale uważaj, bo jeśli się całkiem rozluźnisz i zdekoncentrujesz, możesz zacząć się mylić, podejmować błędne decyzje lub źle lokować pieniądze. Jeśli chodzi o sytuację materialną, to raczej nie czekają Cię wielkie zmiany – nie powinieneś spodziewać się dodatkowych zysków. A ponieważ wygląda na to, że nie masz zbyt dużych rezerw finansowych, będziesz musiał zacisnąć pasa.

Uczucia - Martwy sezon. Strzały Amora będą omijać Twoje serce... Za to w związkach, które przeżywały jakieś konflikty, wreszcie zapanuje spokój. Problemy się oddalą, a Ty złagodniejesz, będziesz bardziej pogodzony ze sobą i światem – i już samo to może uzdrowić stosunki z innymi. Nie grozi Ci samotność, znajdą się osoby, które z przyjemnością spędzą z Tobą wieczór, czy nawet weekend. A jeśli marzysz o nowej miłości musisz uzbroić się w cierpliwość.

Zdrowie - Powinieneś chronić ciało od chłodu i przeziębień, ponieważ osłabi się Twój układ opornościowy i będzie podwyższone ryzyko do złapania infekcji. Stosuj preparaty witaminowo – wzmacniające, nie zapomnij również o lekach podwyższających odporność organizmu, może to być np. tran.

KARTA MIESIĄCA: Czwórka Kielichów

WODNIK 20.01 – 18.02

Praca i finanse – Śmiało startuj z ambitnymi planami! Odwagi, warto zaryzykować. Unosi Cię fala powodzenia! Masz szansę zrobić wielki krok do przodu w swojej karierze. Te z Was, które chcą się uczyć, rozwijać, podnosić kwalifikacje zawodowe, będą miały wsparcie. Może otworzą przed Wami drzwi uczelni lub pomogą uzyskać potrzebne fundusze? W grę wchodzi również zagraniczna podróż.

Uczucia - W miłości – znakomita passa. Jeśli jesteś jeszcze bez pary, masz wielką szansę na odmianę losu! W Twoim otoczeniu zapanuje miłe ożywienie. Znajdziesz się w centrum uwagi, zaczniesz przyciągać do siebie ludzi i zrobisz bardzo dobre wrażenie na nowych znajomych. Będziesz duszą towarzystwa.! Ktoś bardzo miły, patrząc na Ciebie, oniemiej z zachwytu, bo nie znał Cię od tej strony. Masz wymarzony czas na zawieranie znajomości.

Zdrowie - Teraz będzie dla Ciebie bardzo ważne, aby Twój umysł był wolny od niepokojów, zmartwień i lęku. Należy dbać o czystość krwi, zażywać dużo świeżego powietrza i stosować ruchowe ćwiczenia lub fizyczną pracę. Wszystko to jest niezbędne dla utrzymania równowagi i dobrego stanu zdrowia całego psychofizycznego systemu.

KARTA MIESIĄCA: As Kielichów

RYBY 19.02 – 20.03

Praca i finanse – Poprawi Ci się pamięć będziesz bardziej pomysłowy, bystry, oraz gotów do stawiania czoła problemom. Jeśli jesteś sprzedawcą, pośrednikiem czy akwizytorem, a więc musisz ciągle kogoś przekonywać lub do czegoś namawiać, to też stwierdzisz, że teraz lepiej Ci się pracuje. Nauczyciele i adwokaci również mają dobrą passę – będą bystrzy, elokwentni, przekonujący. Gwiazdy mówią, że jedynie pod koniec miesiąca musisz nad sobą panować, by Twoje gwałtowne reakcje wynikające z rozdrażnienia czy niecierpliwości nie zaburzyły przyjaznych relacji z kolegami, klientami czy współpracownikami. Uważaj również podczas zakupów będziesz miał lekką rękę w wydawaniu pieniędzy i już w połowie miesiąca może się okazać, że brakuje do pierwszego.

Uczucia - Na początku miesiąca może dojść do nieporozumień w rodzinie, zwłaszcza z osobami płci żeńskiej. Będą one dotyczyć zwykłych, codziennych spraw i nie powinny poważnie wpłynąć na Wasze relacje, ale trochę krwi Wam wszystkim napsują. Niejednym z Was targać też będą jakieś wątpliwości. Poczujecie się rozdarci wewnętrznie, co może rzutować na atmosferę w Waszym otoczeniu... Z Bykiem, Rakiem i Wodnikiem powinieneś częściej rozmawiać, dokładniej ustalić wspólne plany, dzielić się sprawiedliwie obowiązkami, aby żadne z Was nie poczuło się zlekceważone ani pokrzywdzone. Od Raka, Skorpiona i Koziorożca dowiesz się ciekawych rzeczy. Z osobami spod tego znaku możesz też ciekawie spędzić czas.

Zdrowie - Niewyczerpane źródło energii będzie biło w tym miesiącu dla Ciebie wykorzystaj to i natychmiast weź się za uprawianie jakiegoś sportu. Tym bardziej, że zdrowie również będzie Ci dopisywać. Pomyśl o czymś, co wymaga sporego wysiłku, na przykład o bieganiu lub o ćwiczeniach w siłowni. A ponieważ chętnie będziesz teraz rywalizował, toteż śmiało możesz brać udział w zawodach. Dobre samopoczucie pomoże Ci także załatwić stare, nierozwiązane sprawy i wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom. Nie rób tylko niczego na siłę.

KARTA MIESIĄCA: As Mieczy

☆ Jakim byłbyś Przywódcą ☆

BARAN 21.03 – 20.04

Baran zawsze pragnie być na czele. Posiada duży dar wymowy. Ma wielkie serce, jest życzliwy, dba o innych. Charakteryzuje go szybki i energiczny sposób działania oraz cechy przywódcze. Z zapałem przekonuje innych do swoich poglądów i wersji wydarzeń, używając wszelkich możliwych środków perswazji. Ma tendencje do lekceważenia istniejących zasad i porządku, uważając, że jego sposób postępowania jest lepszy.
Jego motto to: „Działam, więc jestem”.
Jakim byłby prezydentem? Niezależnym, dynamicznym, pracowitym, ale mogącym zbyt pochopnie podejmować decyzje.

BYK 21.04 – 20.05

Dąży do stabilizacji obejmującej wszystkie sfery życia. Ma głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa. Bardzo wiele znaczy dla niego dom, a więc ojczyzna. Jest cierpliwy i życzliwy ludziom. Ma sporo wyczucia, nie jest konfliktowy. Jest uparty i egoistyczny, trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Może stać się zagorzałym konserwatystą, a główną przyczyną jego niepowodzeń oraz nieszczęść będzie jego własny upór i egoizm.
Jego motto to: „Mam i chcę”.
Jakim byłby prezydentem? Zdecydowanym, stanowczym, oddanym swojej misji, ale upartym i nieugiętym.

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06

Jest pomysłowy, pełen inwencji i bardzo komunikatywny. Posiada wyjątkową zdolność komunikowania się, dlatego też zawsze jest dobrze poinformowany o wszystkim. Na wszystko patrzy z dystansem. Zawsze poszukuje optymalnych rozwiązań. Jest urodzonym dyplomatą. Ma dar współdziałania z ludźmi i wpływania na nich. Łatwo adaptuje się w nowym otoczeniu.
Jego motto to: „Myślę i pojmuję”
Jakim byłby prezydentem? Rozsądnym, mającym dobry kontakt z ludźmi, potrafiącym się odnaleźć w każdej sytuacji, ale może być niecierpliwy i wyrachowany.

RAK 22.06 – 22.07

Dla Raka bardzo ważne są sprawy rodzinne i domowe. Przeważnie ma łagodny charakter, jest życzliwy, sympatyczny, zdolny do dbania i opiekowania się innymi, ma wielkie serce. Przeszłość i przywiązanie do "korzeni" dla Raka jest bardzo ważne. Jego decyzje są zawsze przemyślane, przeanalizowane i odpowiedzialne. Bywa, że łatwo się zniechęca i szybko wycofuje, gdy na swojej drodze napotka przeszkody. Trudno mu się zmobilizować do działania. Często nie potrafi utrzymać porządku.
Jego motto to: „Czuję i ochraniam”
Jakim byłby prezydentem? Przewidującym, opiekuńczym, wytrwałym, upartym w swoich poglądach, nieidącym na ustępstwa.

LEW 23.07 – 22.08

Obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, wrodzoną godnością, wysokimi aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko, co jest wielkie i szlachetne. Bardzo lubi być w środku zainteresowania. Łatwo zdobywa sympatię innych ludzi. Bez względu na to, co robi dąży do osiągnięcia władzy, sukcesu i prestiżu. Władza często " uderza mu do głowy", ma tendencję do dyktatury. Nie zadowala się w życiu małymi sukcesami, ma wysokie aspiracje, do ich osiągnięcia dąży za wszelką cenę.
Jego motto to: „Chcę i mogę”
Jakim byłby prezydentem? Pewnym siebie, pracowitym, konsekwentnym w działaniu, zdecydowanym w słowach i czynach, ale zawziętym i bezwzględnym

PANNA 23.08 – 22.09

Prosperuje w życiu dzięki własnym zaletom, talentom, ciężkiej pracy i poczuciu obowiązku. Jest skrupulatny, praktyczny, zdecydowany, otwarty, wart zaufania. Ma szczególny dar przekonywania innych do swoich racji. Jest osobą niezawodną, szczerą, ujmującą, obowiązkową. Jego słowo ma swoją wartość. Trzyma się swoich poglądów i nie łatwo go przekonać do ich zmiany. Ma skłonność do dzielenia " włosa na, czworo”, czyli zbytniej drobiazgowości.
Jego motto to: „Odczuwam i analizuję”
Jakim byłby prezydentem? Służącym i oddanym ludziom, potrafiącym ocenić każdą sytuację, stałym w dążeniu do celu, ale może być przebiegły i apodyktyczny

WAGA 23.09 – 22.10

Jest szczery, ma dużą siłę przebicia, zdolność robienia interesów. Otwarty na świat, rozumiejący ludzi i ich sprawy, ma talent dyplomatyczny. Odznacza się poczuciem sprawiedliwości i wolnością poglądów. Ma własne zdanie, które trudno podważyć. Rozważa każdy problem, a decyzję podejmuje po głębokim zastanowieniu i wnikliwych konsultacjach. Słabą stroną Wagi jest wahanie się przed podjęciem decyzji. Często przecenia swoją wartość i możliwości.
Jego motto to: „Łagodzę i toleruję”
Jakim byłby prezydentem? Sprawiedliwym, tolerancyjnym, bezspornym, potrafiącym pójść na kompromis, ale zbyt pewny siebie i zarozumiały

SKORPION 23.10 – 21.11

Jest to silna osobowość. We wszystko, co robi bardzo się angażuje, jest ambitny, dąży do zajęcia eksponowanego stanowiska. W zdobyciu celu pomaga mu wojowniczy charakter, ostry język i wrodzony spryt. Drobiazgowy, prawie nic nie ujdzie jego uwadze. Wiele osób czuje przed nim respekt i bojaźń, woląc zejść mu z drogi. Często przypisuje się mu podstęp i pokrętne działanie na drodze do osiągnięcia celu. Nie lubi sprzeciwu, apodyktyczny, często fanatyczny w swych dążeniach i poglądach. W swoich działaniach nie liczy się z konsekwencjami.
Jego motto to: „Pragnę i wytrzymuję”
Jakim byłby prezydentem? Szlachetnym, oddanym w całości sprawie, broniącym swoich ideałów bez względu na konsekwencje, ale może mieć sporo tajemnic, które nigdy nie ujrzą światła dziennego.

STRZELEC 22.11 – 21.12

To jeden z największych optymistów spośród wszystkich znaków zodiaku, znajdzie pozytywne strony w każdej sytuacji. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na krzywdę innych, odpowiedzialny. Postępowy, otwarty na nowe idee, idealista, ciekawy świata i ludzi. Odważny w swoich działaniach, nieprzekupny. Ma silne poczucie wolności i niezależności. Ceni prawdę i szczerość. Łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności i zmian. Bywa niekonsekwentny w działaniu. Bywa, że buduje zamki z piasku i to na wodzie. Czasami fanatycznie pragmatyczny, uwielbia prawić wszędzie " kazania".
Jego motto to: „Widzę i chcę wiedzieć”
Jakim byłby prezydentem? Przewidującym, skłonnym do poświęceń, odpowiedzialnym, sprawiedliwym, uczciwym, ale łatwowiernym i naiwnym

KOZIOROŻEC 22.12 – 19.01

Ma olbrzymie poczucie odpowiedzialności. Dąży do jasno wytyczonych celów, nie spocznie dopóki ich nie osiągnie. Jest obowiązkowy, przyzwoity, pracowity, wyciąga wnioski z własnych doświadczeń. Jest silną osobowością, która z podniesionym czołem znosi porażki. Jego życie oparte jest na rozsądku, ambicji, skrupulatności, " mrówczej pracy", konsekwentnym dążeniu do celu. Koziorożec w życiu kieruje się rozsądkiem i ostrożnością, co ogranicza jego kierunki działania. Ma tendencje do despotycznych zachowań.
Jego motto to: „Używam życia i nie cofam się”
Jakim byłby prezydentem? Niezawodnym w działaniu, godnym zaufania mężem stanu, opanowanym, szlachetnym, wiernym, wytrwałym,

WODNIK 20.01 – 18.02

Wodnik często wyprzedza swoje czasy, posiada charyzmę. Jest najbardziej niezależnym znakiem zodiaku, potrzebuje dużo wolności. Uczciwy, szczery, humanitarny, nieugięty w swoich poglądach. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na punkcie niewłaściwego traktowania innych ludzi. Dla niego wszyscy są sobie równi, bez względu na status społeczny i materialny, wyznanie, kolor skóry czy poglądy. Jest ceniony za cierpliwość i przyjazny stosunek do świata. Jest urodzonym rewolucjonistą. Jest tak " zaprogramowany", aby poddawać wszystko próbie i burzyć konwencje. Często o szalonych wywrotowych poglądach, dążący za wszelką cenę do ich realizacji. Upór jest jego piętą Achillesową. Często narzuca innym swoją wolę i poglądy.
Jego motto to: „Myślę i wiem”
Jakim byłby prezydentem? Uczciwym, szczerym, altruistą, sprawiedliwym, zaangażowanym, ale niepotrafiącym współpracować i upartym

RYBY 19.02 – 20.03

Patrzy na życie przez " różowe okulary”, nie stąpa po ziemi. Jest szczery, otwarty, dąży do sukcesu, ale w sposób łagodny i nie za wszelką cenę. Ma tendencje do zbytniego poświęcania się i cierpienia dla idei. Entuzjastycznie nastawiony do ideałów, potrafi się zdobyć na wyrzeczenie. Ma przekonanie, że to, co robi jest dobre i właściwe. Będąc pod silnym wpływem Neptuna ma skłonności do ucieczki w iluzje, ma słabą wolę i wyjątkowo niechętnie patrzą prawdzie w oczy.
Jego motto to: „Wierzę i czuję”
Jakim byłby prezydentem? Chcącym zbudować idealne, w jego rozumieniu, państwo, oddanym idei, poświęcającym się, ale niepotrafiącym podjąć ostatecznej decyzji

☆ Chiński Horoskop na 2018 rok - Rok Psa ☆

SZCZUR 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Szczury będą ostrożnie planować swoje działania. Szukać zaczną nowych przedsięwzięć więc rozglądaj się za okazjami. Uważaj jednak by nie dać wciągnąć się w żadne szemrane interesy. Zwracaj uwagę na swoje czyny i nie rzucaj słów na wiatr. Więcej czasu poświęcaj domowi i rodzinie – zaczniesz czerpać z tego radość. Na większe pieniądze liczyć na razie nie możesz, coś się ruszy dopiero pod koniec roku. Ale już teraz koniecznie zrób porządki w swoich sprawach finansowych, zwłaszcza w dokumentach. Zawodowo rok raczej spokojny. W pracy czerp wiedzę od innych, ucz się i naśladuj dobre wzorce. Nie knuj, nie spiskuj – wszystkie takie działania rykoszetem uderzą w Ciebie. W miłości obudzi się w Tobie romantyk, dzięki temu uda Ci się naprawić relacje partnerską lub zdobyć czyjeś serce. Jeśli z ukochaną osobą jesteś w sporze to ten rok definitywnie go zakończy

BAWÓŁ 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Dużo lepszy rok od poprzedniego dla Bawołów. Nie rozpamiętuj więc przeszłości, nie rozdzieraj szat z powodu tego co było. Patrz w przyszłość, będzie ona dla Ciebie łaskawa. W finansach czeka Cię sporo wydatków mających na celu poprawę standardu życia więc nie żałuj na nie pieniędzy. W portfelu pusto nie będzie! Zakończ swoje stare zawodowe sprawy aby z otwartą głowa podjąć się nowych wyzwań. Także tych, które kiedyś napawały Cię lękiem. Warto też podnosić swoje kwalifikacje, zdobywać nowe umiejętności, certyfikaty zawodowe. Pozwolą Ci one starać się o wyższe stanowiska. Jeśli jesteś singlem w tym roku możesz spotkać miłość swojego życia. Natomiast osoby w związkach powinny je pielęgnować i dbać o drugą połówkę – odwdzięczy Ci się z nawiązką.

TYGRYS 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Będziesz się starać o akceptację ze strony otoczenia. W tym roku to dla ciebie ważniejsze niż kariera i pieniądze chociaż Twoja cecha zdobywcy i zwycięzcy będzie szczególnie uzewnętrzniona w tym roku. W pracy podejmiesz każde wyzwanie bo do spraw zawodowych podchodzić będziesz sportowo. Walczyć będziesz o zwycięstwo ale jak już staniesz na podium sprawa przestanie cię interesować. Jak zawsze tak i w tym roku oczekuj wielkiego zainteresowania ze strony płci przeciwnej ale nie da ci to satysfakcji. Dopiero zdobycie serca kogoś niedostępnego sprawi ci prawdziwą przyjemność. Uważaj na ciągotki do gier hazardowych, niebezpiecznych eskapad, ryzykownych przedsięwzięć – nie kuś Losu!

KRÓLIK 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

W 2018 roku będziesz w doskonałej formie. Emanować będziesz magnetyzmem, który przyciągać będzie do Ciebie ludzi. Biznesy zaczęte w poprzednim roku, teraz zaczną przynosić korzyści. Czekają cię liczne zaproszenia na towarzyskie uroczystości i udane dalsze podróże. Pieniędzy będzie więcej, ale musisz o nie odpowiednio zadbać i koniecznie zredukować zbędne, nieprzemyślane wydatki. W sprawach zawodowych będziesz realizować swoje plany z niebywałą konsekwencją. Wiele się nauczysz bo czekają Cię szkolenia i kursy, także za granicą. Nowe doświadczenia przydadzą się zarówno teraz jak i w kolejnych latach. W uczuciach będziesz bardziej wyrozumiały dla ukochanej osoby. Nie pozwól tylko aby złe języki popsuły twój związek. Słuchaj przede wszystkim własnego serca.

DRAGON 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

W tym roku staniesz się bardziej pewny siebie. Przeciwnicy przekonają się, na co cię stać i będą schodzić ci z drogi. Dzięki temu kilka ważnych spraw z przeszłości uda ci się doprowadzić do szczęśliwego końca. Druga połowa roku przyniesie ci satysfakcję finansową, uznanie w biznesie, a praca zacznie przynosić większe zyski. Owszem, obowiązków ci przybędzie, ale oddasz się pracy z pasją więc większy wysiłek nie będzie dla ciebie ciężarem. Bardziej otwórz się na ludzi i jeśli jesteś singlem nie unikaj flirtów – one pomogą Ci pozbyć się kompleksów. Znajdziesz wreszcie miłość bo zrobisz wiele, aby zdobyć kogoś, na kim ci naprawdę zależy. Nie będziesz ani kłótliwy, ani uparty, ani zanadto zazdrosny. W związkach natomiast nie unikniesz perturbacji ale dialog pomoże ci przetrwać kryzys

WĄŻ 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

W tym roku będziesz robić porządki. Skutecznie odetniesz się od niewygodnych układów i toksycznych znajomości. Natomiast ludzie poznani w tym roku na długo zagoszczą w twoim życiu i okażą się bardzo pomocni w przyszłości. Wszystkie ważne sprawy staraj się załatwić w pierwszej połowie roku, będziesz miał bowiem wsparcie Losu. Ten rok sprzyja udanym inwestycjom i większym, wymarzonym zakupom. Twoja kariera zawodowa bardzo przyspieszy ale wszelkie dotyczące jej decyzje podejmij jak najszybciej, nie zwlekaj bo okazje przejdą ci koło nosa. W uczuciach możesz nie oprzeć się pokusom i narazić swój związek na szwank. Ale będzie pociągało cię nowe i nieznane, romans na boku to ucieczka od rutyny i nudy. Popracuj lepiej nad urozmaiceniem obecnej relacji uczuciowej

KOŃ 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026

W tym roku nie będziesz narzekać na zdrowie i kondycję. Energii i siły niejeden ci pozazdrości. W finansach nareszcie poprawa, i to znaczna! Jeśli szukasz pracy uda Ci się znaleźć posadę marzeń. A jeśli chcesz spełnić się w biznesie wykażesz się pomysłowością i konsekwencją. W swoich działaniach pamiętaj aby być obiektywnym i sprawiedliwie oceniać ludzi. Tylko wówczas możesz liczyć na pomoc innych. Nadwyżki budżetowe warto zainwestować, możesz też ulokować pieniądze w nieruchomościach. W związku daj ukochanej osobie więcej swobody, nie osaczaj jej i nie kontroluj a wszystko idealnie między wami będzie się układać. Samotne Konie czeka bujne życie uczuciowe i romantyczne, ale te znajomości – choć urocze – będą powierzchowne i szybko zmieniać będziesz obiekty zainteresowani

KOZA 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

W tym roku obudzi się w tobie większa ambicja, która pchnie ciebie w stronę zupełnie nowych wyzwań. Będziesz więcej podróżował, możliwa jest przeprowadzka, nawet do innego miasta czy kraju, zmiana pracy i życiowego partnera. Wszystko co nowe będzie cię bardzo nęcić i kusić. Pieniądze będziesz dosłownie znajdować na ulicy ale niech rosnący stan konta nie przyćmi ci innych wartości! Łatwo będzie ci się zapomnieć i te pieniądze przehulać. Czekać cię będzie zamieszanie w sprawach kariery zawodowej ale zmiany wyjdą na lepsze. W sprawach sercowych marzyć będziesz o ciepłym i stabilnym związku ale możesz mieć problemy z dogadaniem się z ukochaną osobą. Jeśli dojdzie do rozstania to nie będziesz długo sam, szybko znajdzie się osoba, która cię pocieszy

MAŁPA 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Uważaj na nieuczciwe osoby! Nie daj się wmanewrować w proponowane przez innych interesy dopóki wszystkiego dokładnie nie sprawdzisz! Generalnie ten rok sprzyja odważnym inwestycjom i decyzjom, ale musisz zachować rozsądek i cierpliwość. Nie wszystko przyjdzie łatwo, ale dzięki konsekwencji możesz wiele osiągnąć. Los da ci także szansę na wygraną na loterii lub w konkursie. Jeśli marzysz o podróży życia zacznij ją przygotowywać już od początku roku ale wyrusz na nią nie wcześniej niż jesienią. To także idealny rok na poszukiwanie miłości a także na umocnienie związku już istniejącego. Warto nad nim popracować bo odnowiony i ustawiony na nowe tory może być twoim związkiem docelowym, Zainwestuj więc czas i siły, efekt wszystko ci wynagrodzi.

KOGUT 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Rok 2018 to będzie dla ciebie rokiem podsumowań, refleksji i rozliczania się z przeszłością. Ale jeśli uznasz, że bilans jest korzystny i wszystko przebiega dobrze, to nie wprowadzaj żadnych zmian na siłę! Więcej czasu poświęcaj rodzinie, tej najbliższej ale także i dalszej. rodziny. Wakacje przyniosą ci niezwykłe wrażenia i jakiś pomysł, który warto jesienią zacząć realizować. Poznasz też osoby, które cię zainspirują i dodadzą więcej wiary w siebie. W sferze finansów zachowaj ostrożność i przede wszystkim umiar w wydawaniu pieniędzy. Koniec roku będzie o wiele lepszy materialnie więc odkujesz się za czas wstrzemięźliwości. W uczuciach sprzyjać ci będzie powodzenie ale na miłość możesz nie mieć czasu. Jeśli jesteś singlem szukaj kogoś o podobnych zainteresowaniach i guście.

PIES 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Szczególnymi względami w tym roku obdarzone będą właśnie Psy. W 2018 roku zmierzać będziesz konsekwentnie do celu wiedząc jaka droga najszybciej ku niemu doprowadzi. Warto pomagać Losowi i ważne wydarzenia zaplanować już teraz: przeprowadzkę, zmianę pracy a w sferze osobistej rozwód lub wręcz przeciwnie – zaręczyny i ślub. Jeśli marzysz o dziecku postaraj się o nie właśnie teraz odkładając inne sprawy na później. W uczuciach najwyższa pora postawić na … miłość własną! Zaniedbywane latami twoje ego potrzebuje więcej uwagi, dopieszczenia, dowartościowania. Skup się na sobie i swoich potrzebach a wszystko inne będzie wypadkową Twego – coraz lepszego – samopoczucia. Więzy krwi będą dla Psa bardzo ważne. Zacieśnią się relacje z bliskimi, poczujesz jak wielką siłę czerpiesz z kontaktów rodzinnych. W finansach nie obejdzie się bez perturbacji na początku roku ale prognozy finansowe są bardzo korzystne. Uda się pospłacać pożyczki i kredyty a nawet zainwestować pieniądze, bo rok zakończysz z nadwyżką. Poprawa statusu materialnego związana będzie z Twoim świadomym i celowym działaniem. Na łut szczęścia w grach losowych nie masz co teraz liczyć. Psy powinny nauczyć się w tym roku sztuki afirmacji i wizualizacji – to co ich podświadomość zaprojektuje będzie realizowało się w życiu realnym.

ŚWINIA 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Będziesz się starać aby za wszelką cenę utrzymać spokój w rodzinie i w gronie znajomych. Najchętniej i najlepiej czas spędzać będziesz w domu, wśród bliskich i przyjaciół. Unikać będziesz szumnych imprez. I słusznie – wyczerpią one twoją energetykę a nie dostarczą przyjemności/ W pracy doczekasz się uznania i zadziwisz wszystkich w takich zadaniach, które wymagają kreatywności. W finansach nie widać zagrożeń, wystarczy ci na zaspokojenie potrzeb i na zachcianki, bo dla siebie i bliskich pieniędzy nie będziesz żałować. W tym roku będziesz cieszyć się sympatią otoczenia i zjednywać sobie ludzi. Będzie to idealny rok na zmianę sposób żywienia, pożegnaj definitywnie fast foody, bo źle ci służą